סגור

x

דף הבית  > חדשות

לימודי תואר ראשון במסלול ערב

לימודי ערב

 

החיים שלנו עמוסים. אין ספק. הרבה מטלות והרבה משימות ניצבות בפנינו. ויש מין תחושה שכזו שכל רגע שאנחנו גדלים, המשימות גדלות איתנו...

 

אחת התקופות  העמוסות, המדהימות, המעצימות, הלא פשוטות, התובעות.. היא תקופת הלימודים. לימודים מעיקרם הם לא דבר זול. על השכלה צריך לשלם. והרבה.. עובדה אשר מחייבת כל סטודנט שבדרך להיות עם יד על הדופק, ולתכנן  בזהירות ובקפדנות את מסלול חייו. במהלך החיים אנחנו גם מתחתנים, מקימים משפחה ומביאים ילדים. ואיך לומדים? ואיך מתפרנסים?

 

אחת האופציות היותר חכמות שקיימות היום בשוק, בדיוק בשביל לנסות למצוא את האיזון הזה, בין עבודה, ולימודים, היא אופציה של שילוב עבודה ולימודים בערבים.

 

לפעמים הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע, לפעמים גם יותר, הכל תלוי במוסד הלימודים ובתחום שאותו רוצים ללמוד. הלימודים מתקיימים בדרך כלל משעות הצהריים עד הערב, ולעתים גם במתכונת של ימי שישי. תחומי הלימוד שניתן ללמוד מגוונים מאוד, ולא נבדלים מן התכניות אשר נלמדות בשעות היום. בין התחומים הרבים שניתן למצוא: לימודי משפטים, מדעי המחשב, מנהל עסקים, מדעי ההתנהגות,הנדסה, חשבונאות, תקשורת ועוד..

 

אמנם התכנית מאפשרת גמישות רבה בשילוב לימודים, תוך התקדמות והתמקצעות בעבודה ותחושת מרחב בהשגת היעדים ובתואר הנכסף, אולם מסלולי ערב יכולים להמשך יותר זמן  מהרגיל ותקופת הלימודים יכולה להתארך בסמסטר אחד או יותר. 

 

בסופו של דבר מדובר באופציה שיכולה להיות טובה מאוד עבור רבים מאיתנו. אך כל אחד מאיתנו מכיר את עצמו הכי טוב ועל השאלה אם המסלול הזה הוא המסלול הנכון עבורכם- רק אתם תדעו לענות..

 

חדשות

עצות ללימודים אקדמיים בעידן קורונה ולמה זה יכול להיות מסוכן עבור האוכלוסייה

עצות ללימודים אקדמיים בעידן קורונה...

אתם תהיו דור סטודנטים מיוחד השונה מכל דור סטודנטים שהכרתם אי פעם, בעידן קורונה אנחנו עושים שינוי...

תנאי קבלה חדשים בשל משבר הקורונה

תנאי קבלה חדשים בשל משבר הקורונה

תנאי קבלה חדשים בשל משבר הקורונה   בשל התפרצות נגיף הקורונה שגרם למשרד הבריאות להטיל...

פערי ענק בין תלמידים יהודים לערבים בלימודים-לימודי מדעים בקריסה

פערי ענק בין תלמידים יהודים לערבים...

בואו לא נתמקד בנתוני ה-OECD והירידה הניכרת בלימודי מדעים שכלם מדברים עליה, על זה אפשר לקרוא בכתבה...